Producent rollkontenerów

Co robimy?

Aktualnie nasza firma zajmuje się przede wszystkim zaopatrywaniem swoich klientów w szeroko rozumiany asortyment magazynowo-logistyczny. Z naszych usług chętnie korzystają przedstawiciele branży hotelarskiej czy handlowej oraz klienci potrzebujący specjalistycznych rollkontenerów w halach magazynowych i produkcyjnych, zakładach przemysłowych, marketach czy różnego rodzaju sklepach.

Początkowo nasza firma zajmowała się wyłącznie sprzedażą asortymentu magazynowo-logistycznego na rynku wtórnym. Chęć samodoskonalenia oraz ambicja dostarczania klientom wyłącznie produktów najlepszych jakościowo zmotywowały nas do poszerzenia obszaru naszej działalności. Dzisiaj w całym kraju jesteśmy znani już nie tylko jako sprzedawca, ale przede wszystkim jako producent rollkontenerów do transportu i wózków logistycznych.

Przez wiele lat obserwowaliśmy działania przedsiębiorstw konkurencyjnych, analizowaliśmy zalety i wady artykułów konkretnych firm, zastanawialiśmy się, co robić, by wózki transportowo-magazynowe, przemysłowe, siatkowe czy platformowe były jeszcze lepsze, bardziej wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu.

Obecnie naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i kompetentnych osób, które projektują i konstruują niezawodne rollkontenery do transportu oraz wózki logistyczne wykorzystywane przez klientów z najróżniejszych gałęzi przemysłu.

Rollkontenery do transportu
Hotele, pralnie czy centra handlowe – to tylko niektóre obiekty, w których wykorzystywane są produkowane przez nas rollkontenery. Wytrzymała konstrukcja, solidne wykonanie oraz różnorodność pod względem wymiarów i nośności sprawiają, że każdy z zainteresowanych znajdzie w naszym asortymencie produkt odpowiadający jego oczekiwaniom.

Wózki transportowo - magazynowe
W naszej ofercie można znaleźć także różnego typu wózki transportowo-magazynowe. Posiadamy między innymi modele siatkowe, przemysłowe, produkcyjne czy różnego rodzaju wózki platformowe. Proponowany przez nas asortyment logistyczno-magazynowy jest nieodłącznym wyposażeniem w halach produkcyjnych, zakładach przemysłowych czy magazynach.

Czytaj dalej